Јакна - код 577 - жолта - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
40988
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 1.5 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Јакна - код 0655 - жолта
  Јакна - код 0655 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0307 - борда
  Блуза - код 0307 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 3. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Ефектна дамска риза в черно - код 4169
  Кошула - код 4169 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамска тениска с принт зодия козирог в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код Р68 - циклама
  Код Р68 - циклама
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 898,71