-62%

Блуза - код 1112 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339736
-62%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Къса дамска блуза от рипс в бяло - код 1271
  Блуза - код 1271 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 2635 - бела
  Блуза - код 2635 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 2535 - бело
  Блуза - код 2535 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Спортски комплет - код 11608 - портокалова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 2635 - светло сина
  Блуза - код 2635 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71