-62%

Блуза - код 1112 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339766
-62%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 4413
  Блуза - код 4413
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 4948
  Блуза - код 4948
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6363 - бело
  Блуза - код 6363 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 4006
  Тренерки - код 4006
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 11564 - црвена
  Блуза - код 11564 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамска тениска в черно с ефектен надпис - код 11708
  Маица - код 11708 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 5932
  Блуза - код 5932
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Свободна дамска риза в червено - код 7293
  Кошула - код 7293 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Блуза - код 6165 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 6931 - бело
  Спортски комплет - код 6931 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71