-40%

Блуза - код 145 - пудра - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
341911
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 2. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 9989 - жолта
  Блуза - код 9989 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 3183 - розова
  Топ - код 3183 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Кардиган - код 6579 - црна
  Кардиган - код 6579 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Топ - код 11777 - црна
  Топ - код 11777 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71