-33%

Блуза - код 4089 - сиво - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
343351
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза с къс ръкав с ефектни ръкави в светлосиньо - код 3299
  Блуза - код 3299
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 4175 - сиво
  Блуза - код 4175 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4329 - розова
  Блуза - код 4329 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Маица - код 2510 - капучино
  Маица - код 2510 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 6613 - бело
  Блуза - код 6613 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 1579 - 3 - темно сина
  Фустан - код 1579 - 3 - темно сина
  MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 4357 - црна
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 4229 - жолта
  Блуза - код 4229 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 11633 - бело
  Блуза - код 11633 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 2.029,71