-40%

Блуза - код 518 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
342301
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Акрил - 70 % Вълна - 30 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11632 - црвена
  Блуза - код 11632 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Маица - код 4257 - бело
  Маица - код 4257 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Дамско боди с цип в оранжево рипс - код 2232
  Боди - код 2232 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Свободна туника с къдрички в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Дамско боди в цвят капучино с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Елек - код 1307 - 1
  Елек - код 1307 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71