-57%

Блуза - код 6202 - црвена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
343201
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 11632 - црвена
  Блуза - код 11632 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 8353 - црвена
  Блуза - код 8353 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Блуза - код 3061 - 3 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Елегантен дамски топ в черно - код 6874
  Топ - код 6874 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Тренерки - код 11588 - сиво
  Тренерки - код 11588 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Маица - код 4349 - бело
  Маица - код 4349 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Топ - код 7414 - црна
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 9792 - бело
  Блуза - код 9792 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамски топ потник рипс в светлосиньо с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 36755 - розова
  Маица - код 36755 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71