-71%

Блуза - код 6202 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
343711
-71%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2744 - капучино
  Блуза - код 2744 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 0837 - кафеава
  Блуза - код 0837 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 0828 - капучино
  Блуза - код 0828 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 4006 - бело
  Тренерки - код 4006 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 11588 - розова
  Тренерки - код 11588 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Кардиган - код 6579
  Кардиган - код 6579
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 4269 - црна
  Блуза - код 4269 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 4079 - капучино
  Маица - код 4079 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Тренерки - код 2350 - црна
  Тренерки - код 2350 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71