-69%

Блуза - код 6455 - црвена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336376
-69%
Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиамид - 80 % Полиестер - 20 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 6363 - црвена
  Блуза - код 6363 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 5582 - црвена
  Блуза - код 5582 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 1412 - црвена
  Блуза - код 1412 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Свободна туника с дълъг ръкав в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Блуза - код 5525
  Блуза - код 5525
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Дуксер - код 4224 - црна
  Дуксер - код 4224 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 7. Маица - код 0401 - 2 - бело
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2595
  Фустан - код 2595
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Елек - код 2589 - сиво
  Елек - код 2589 - сиво
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71