-55%

Блуза - код 904 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337546
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0828 - капучино
  Блуза - код 0828 - капучино
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 1910 - капучино
  Блуза - код 1910 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0308 - кафеава
  Блуза - код 0308 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5583 - зелена
  Тренерки - код 5583 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Фустан - код 1544 - розова
  Фустан - код 1544 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 1429 - светло зелено
  Фустан - код 1429 - светло зелено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 853 - кафеава
  Јакна - код 853 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Дуксер - код 1532 - 2 - корали
  Дуксер - код 1532 - 2 - корали
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 6. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Блуза - код 40222 - црна
  Блуза - код 40222 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 9545 - кафеава
  Фустан - код 9545 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код 11514
  Код 11514
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Код 10926-6 - зелена
  Код 10926-6 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71