-66%

Блуза - код 904 - окер - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337531
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 6202 - окер
  Блуза - код 6202 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 5191 - окер
  Блуза - код 5191 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 145 - окер
  Блуза - код 145 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 9622 - окер
  Блуза - код 9622 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 896 - окер
  Блуза - код 896 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Кошула - код 127 - жолта
  Кошула - код 127 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Палто - код 4941 - црна
  Палто - код 4941 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Фустан - код 1156 - кафеава
  Фустан - код 1156 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 496 - 5
  Блуза - код 496 - 5
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 7768 - виолетова
  Фустан - код 7768 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комбинезон - код 528 - ментол
  Комбинезон - код 528 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 8486 - виолетова
  Фустан - код 8486 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71