-41%

Елек - код 3318 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338161
-41%
Special Price MKD 1.623,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Елек - код 9153 - кафеава
  Елек - код 9153 - кафеава
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 2. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Слични производи
 1. Маица - код 3568 - црвена
  Маица - код 3568 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 0263 - светло сина
  Блуза - код 0263 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Блуза - код 6189 - црна
  Блуза - код 6189 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 3665 - црна
  Фустан - код 3665 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 5931 - кафеава
  Фустан - код 5931 - кафеава
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 4001 - виолетова
  Блуза - код 4001 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Панталони - код 5643 - црна
  Панталони - код 5643 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 9494 - црвена
  Фустан - код 9494 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 0055
  Блуза - код 0055
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71