-64%

Фустан - код 0366 - ментол - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336271
-64%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11808 - ментол
  Фустан - код 11808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6231 - зелена
  Фустан - код 6231 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0590 - окер
  Фустан - код 0590 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Тренерки - код 2625 - праска
  Тренерки - код 2625 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Дуксер - код 6269 - 3 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Комбинезон - код 7177 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Фустан - код 2915 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 2353 - лице
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 975 - црна
  Блуза - код 975 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Тениска в бяло с ефектен принт - код 306
  Маица - код 306 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 4006 - бело
  Тренерки - код 4006 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71