-54%

Фустан - код 0701 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
342376
-54%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8841 - капучино
  Фустан - код 8841 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8188
  Фустан - код 8188
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 0988 - капучино
  Фустан - код 0988 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 2995 - црна
  Комплет - код 2995 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 11800 - виолетова
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Свободна туника с къдрички в черно - код 1157
  Туника - код 1157 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Кардиган - код 6579 - виолетова
  Кардиган - код 6579 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 5956 - црна
  Блуза - код 5956 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71