-41%

Фустан - код 129 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
340366
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 0590 - црна
  Фустан - код 0590 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9010 - црна
  Фустан - код 9010 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6130 - црна
  Фустан - код 6130 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Топ - код 856 - ментол
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 4093 - розова
  Фустан - код 4093 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Комбинезон - код 2628 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Комплет - код 4142 - виолетова
  Комплет - код 4142 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 8754
  Фустан - код 8754
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2255 - виолетова
  Фустан - код 2255 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Панталони - код 0826 - црна
  Панталони - код 0826 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71