-41%

Фустан - код 129 - ментол - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
340321
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3982 - зелена
  Фустан - код 3982 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8754 - зелена
  Фустан - код 8754 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6130 - путер зелена
  Фустан - код 6130 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 8484 - темно зелена
  Фустан - код 8484 - темно зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Кратки панталони - код 9096 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1429 - светло сина
  Фустан - код 1429 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Џемпер - код 1219 - 4 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 4 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код Р68 - сребро
  Код Р68 - сребро
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Фустан - код 4093 - розова
  Фустан - код 4093 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 789 - корали
  Фустан - код 789 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Топ - код 3035 - небесно сина
  Топ - код 3035 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71