-61%

Фустан - код 1317 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338611
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11794 - црвена
  Фустан - код 11794 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 2766 - црвена
  Фустан - код 2766 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1257 - црвена
  Фустан - код 1257 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 6231 - црвена
  Фустан - код 6231 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11592 - црвена
  Фустан - код 11592 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Свободна дамска риза в цвят мента - код 1648
  Кошула - код 1648 - 4 - ментол
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 2. Тренерки - код 2625 - праска
  Тренерки - код 2625 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Хеланки - код 2164 - 2 - окер
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Блуза - код 11633 - бело
  Блуза - код 11633 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Тренерки - код 11636 - кремова
  Тренерки - код 11636 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 6201 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 0770
  Фустан - код 0770
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 4239 - црна
  Блуза - код 4239 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71