-71%

Фустан - код 1317 - ментол - Последните парчиња

На залиха
SKU
338566
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3605 - путер зелена
  Фустан - код 3605 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1317 - путер зелена
  Фустан - код 1317 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 8486 - зелена
  Фустан - код 8486 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1598 - зелена
  Фустан - код 1598 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4475 - ментол
  Фустан - код 4475 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3898 - розова
  Блуза - код 3898 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 6561 - жолта
  Блуза - код 6561 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.899,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 4. Комплет - код 840 - сиво
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 7677 - 1 - шарена
  Фустан - код 7677 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2013 - сиво
  Фустан - код 2013 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 4033 - сиво
  Јакна - код 4033 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Палто - код 7676 - путер зелена
  Палто - код 7676 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 999 - кафеава
  Фустан - код 999 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Кардиган - код 0372 - жолта
  Кардиган - код 0372 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71