-61%

Фустан - код 1317 - небесно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338536
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2238
  Фустан - код 2238
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 8137 - небесно сина
  Фустан - код 8137 - небесно сина
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 7111 - небесно сина
  Фустан - код 7111 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 8978 - небесно сина
  Фустан - код 8978 - небесно сина
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 8978
  Фустан - код 8978
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
Слични производи
 1. Дамски комплект топ и къси панталонки в бяло - код 0851
  Комплет - код 0851 - 1 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Изчистена дамска тениска в светлорозово - код 7525
  Маица - код 7525
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Комплет - код 1727 - црна
  Комплет - код 1727 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 1269
  Топ - код 1269
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Секси дамски гащеризон в цвят капучино - код 1665
  Комбинезон - код 1665 - 1 - капучино
  MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Јакна - код 761 - црна
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71