-61%

Фустан - код 1317 - окер - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338551
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8137 - жолта
  Фустан - код 8137 - жолта
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 1842 - жолта
  Фустан - код 1842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Къса дамска блуза рипс в светлосиньо - код 1271
  Блуза - код 1271
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дамски топ с ефектно деколте в червено - код 1259
  Топ - код 1259 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Свободен къс дамски гащеризон в светлосиньо - код 6313
  Комбинезон - код 6313
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамска изчистена тениска в бяло - код 4517
  Маица - код 4517 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Елек - код 1368 - 1
  Елек - код 1368 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия в черно - код 6799
  Купачи - код 6799 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тренерки - код 11623 - бело
  Тренерки - код 11623 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фустан - код 2203 - црна
  Фустан - код 2203 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Код 8787 - 3 - жолта
  Код 8787 - 3 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71