-61%

Фустан - код 1317 - путер зелена - Последните парчиња

На залиха
SKU
338521
-61%
Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 185 - зелена
  Фустан - код 185 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 0722 - путер зелена
  Фустан - код 0722 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 9303 - зелена
  Фустан - код 9303 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 3231 - зелена
  Фустан - код 3231 - зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 820 - зелена
  Фустан - код 820 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Слични производи
 1. Сако - код 8031 - кафеава
  Сако - код 8031 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Фустан - код 3635 - 5 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 9897 - светло сина
  Блуза - код 9897 - светло сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Кратки панталони - код 9383 - путер зелена
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 927,71
 5. Код 10926-6 - портокалова
  Код 10926-6 - портокалова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Комплет - код 5533 - виолетова
  Комплет - код 5533 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комплет - код 752 - црна
  Комплет - код 752 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Код JZ-1901 - розова
  Код JZ-1901 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Комплет - код 481 - бело
  Комплет - код 481 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Сако - код 1980 - борда
  Сако - код 1980 - борда
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71