-71%

Фустан - код 1317 - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338581
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890 - кремова
  Фустан - код 11890 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11808
  Фустан - код 11808
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B298 - кафеава
  Код B298 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 1272 - бело
  Фустан - код 1272 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тренерки - код 6388
  Тренерки - код 6388
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 1
  Комплет - код 2608 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Спортно - елегантен панталон в черно - код 8585
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 3330 - црна
  Блуза - код 3330 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Блуза - код 11633 - бело
  Блуза - код 11633 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамски дънки с висока талия скъсани в бяло - код 4397
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71