-38%

Фустан - код 132 - борда - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
340426
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1729 - црвена
  Фустан - код 1729 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2258 - црвена
  Фустан - код 2258 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3320 - црвена
  Фустан - код 3320 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Фустан - код 5848 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 6166 - црвена
  Фустан - код 6166 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Туника - код 0652 - бело
  Туника - код 0652 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 4006 - ментол
  Тренерки - код 4006 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 4545
  Фустан - код 4545
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71