-66%

Фустан - код 149 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
356791
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2721 - црна
  Фустан - код 2721 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 1208 - црна
  Фустан - код 1208 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 2410 - 3
  Топ - код 2410 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 2721 - виолетова
  Фустан - код 2721 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Тренерки - код 11636 - пудра
  Тренерки - код 11636 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 6. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 3 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Јакна - код 4532 - 3 - капучино
  Најниско MKD 2.842,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 9. Блуза - код 9054 - црна
  Блуза - код 9054 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Блуза - код 11743 - корали
  Блуза - код 11743 - корали
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71