-60%

Фустан - код 2077 - камуфлажа - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
340186
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Камуфлажа

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 11699 - кремова
  Фустан - код 11699 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5965
  Фустан - код 5965
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 8291
  Фустан - код 8291
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0807 - црна
  Фустан - код 0807 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски черен клин с надпис - код 4326
  Хеланки - код 4326 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 1030 - кафеава
  Фустан - код 1030 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Фустан - код 744 - небесно сина
  Фустан - код 744 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11711
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 10. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 3
  Сукња - код 4851 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71