-60%

Фустан - код 2077 - темно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
339931
-60%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Вискоза - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5666 - темно сина
  Фустан - код 5666 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5666 - тиркизна
  Фустан - код 5666 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5696 - небесно сина
  Фустан - код 5696 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 185 - небесно сина
  Фустан - код 185 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8586 - небесно сина
  Фустан - код 8586 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6202 - кафеава
  Блуза - код 6202 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 870 - корали
  Фустан - код 870 - корали
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Блуза - код 9867 - портокалова
  Блуза - код 9867 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комбинезон - код 9844 - циклама
  Комбинезон - код 9844 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Палто - код 8778 - кремова
  Палто - код 8778 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кошула - код 9898 - сина
  Кошула - код 9898 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код H - 9026 - жолта
  Код H - 9026 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 699 - светло виолетова
  Фустан - код 699 - светло виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Кошула - код 913 - црвена
  Кошула - код 913 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71