-70%

Фустан - код 2077 - жолта - Последните парчиња

На залиха
SKU
339901
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3605 - окер
  Фустан - код 3605 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4571 - окер
  Фустан - код 4571 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 7315 - окер
  Фустан - код 7315 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 960 - окер
  Фустан - код 960 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4093 - окер
  Фустан - код 4093 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 956 - небесно сина
  Фустан - код 956 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Јакна - код 4748 - кафеава
  Јакна - код 4748 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1598 - окер
  Фустан - код 1598 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комбинезон - код 447 - портокалова
  Комбинезон - код 447 - портокалова
  Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
 7. Фустан - код 5520 - црвена
  Фустан - код 5520 - црвена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Блуза - код 919 - небесно сина
  Блуза - код 919 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 1162 - бела
  Блуза - код 1162 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71