-63%

Фустан - код 2078 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
340126
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 9494 - црна
  Фустан - код 9494 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 2299 - црна
  Фустан - код 2299 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Топ - код 3091
  Топ - код 3091
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5878 - ментол
  Фустан - код 5878 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 4205 - црна
  Блуза - код 4205 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 5525
  Блуза - код 5525
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Топ - код 3183 - виолетова
  Топ - код 3183 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71