-74%

Фустан - код 2078 - капучино - Последните парчиња

На залиха
SKU
340111
-74%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 976
  Фустан - код 976
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 635 - светло сина
  Фустан - код 635 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Комплет - код 4432 - кафеава
  Комплет - код 4432 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 3541 - бела
  Маица - код 3541 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 9622 - пудра
  Блуза - код 9622 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1510 - путер зелена
  Фустан - код 1510 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 4471 - темно сина
  Фустан - код 4471 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71