-63%

Фустан - код 2078 - ментол - Последните парчиња

На залиха
SKU
340096
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8999 - путер зелена
  Фустан - код 8999 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 4516 - путер зелена
  Фустан - код 4516 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 3231 - зелена
  Фустан - код 3231 - зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 976 - путер зелена
  Фустан - код 976 - путер зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 4093 - зелена
  Фустан - код 4093 - зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Блуза - код 937 - виолетова
  Блуза - код 937 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Комбинезон - код 2199 - црвена
  Комбинезон - код 2199 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комбинезон - код 936
  Комбинезон - код 936
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 895 - графитна
  Блуза - код 895 - графитна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 8181 - окер
  Комплет - код 8181 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Комплет - код 752 - црна
  Комплет - код 752 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.899,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 8. Блуза - код 8689 - небесно сина
  Блуза - код 8689 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 6455 - ментол
  Блуза - код 6455 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Фустан - код 248 - шарена
  Фустан - код 248 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71