-26%

Фустан - код 3109 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
350161
-26%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8834 - црна
  Фустан - код 8834 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 11893 - црна
  Фустан - код 11893 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0316 - црна
  Фустан - код 0316 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Фустан - код 8889 - црна
  Фустан - код 8889 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и панталон в розово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамско боди в цвят капучино с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Тренерки - код 11623 - розова
  Тренерки - код 11623 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Черна тениска с ефектен принт - код 2310
  Маица - код 2310 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 11643 - бело
  Фустан - код 11643 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Комплет - код 2602 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 10. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 1
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71