-26%

Фустан - код 3109 - окер - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
350101
-26%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2149 - окер
  Фустан - код 2149 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2743 - жолта
  Фустан - код 2743 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8188 - жолта
  Фустан - код 8188 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 4806 - виолетова
  Фустан - код 4806 - виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11800 - капучино
  Блуза - код 11800 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортски комплет - код 2115 - капучино
  Спортски комплет - код 2115 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Маица - код 2262 - бело
  Маица - код 2262 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 0936
  Блуза - код 0936
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Комбинезон - код 0199 - сиво
  Комбинезон - код 0199 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71