-52%

Фустан - код 3109 - виолетова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
350176
-52%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 4306 - црна
  Тренерки - код 4306 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 8030 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Блуза - код 3608 - бело
  Блуза - код 3608 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 41511
  Блуза - код 41511
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 5165 - бело
  Блуза - код 5165 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 4413
  Блуза - код 4413
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дамска тениска рипс в светлолилаво с отворено деколте - 0844
  Маица - код 0844
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71