-62%

Фустан - код 3231 - зелена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
342781
-62%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0256 - 3
  Фустан - код 0256 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Фустан - код 2231 - ментол
  Фустан - код 2231 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11743 - корали
  Блуза - код 11743 - корали
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 2772 - црвена
  Блуза - код 2772 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 11755
  Блуза - код 11755
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 2625 - кремова
  Тренерки - код 2625 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71