-66%

Фустан - код 4146 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
356641
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2721 - црна
  Фустан - код 2721 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 1208 - црна
  Фустан - код 1208 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11630 - црна
  Спортски комплет - код 11630 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Блуза - код 11517 - путер зелена
  Блуза - код 11517 - путер зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Атрактивна дамска блуза в светлосиньо - код 6306
  Блуза - код 6306 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Комбинезон - код 4199 - 4 - кафеава
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 3183 - розова
  Топ - код 3183 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Фустан - код 3298 - црна
  Фустан - код 3298 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 45288 - сиво
  Комплет - код 45288 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Код B292
  Код B292
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71