-66%

Фустан - код 4146 - путер зелена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
356626
-66%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2169 - зелена
  Фустан - код 2169 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 5878 - ментол
  Фустан - код 5878 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 11548
  Фустан - код 11548
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Фустан - код 8619 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 3583 - бела
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2994 - сиво
  Фустан - код 2994 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 4400 - сиво
  Блуза - код 4400 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0780 - црна
  Блуза - код 0780 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 1454 - праска
  Блуза - код 1454 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 9630 - 2
  Блуза - код 9630 - 2
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 975 - црвена
  Блуза - код 975 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71