-61%

Фустан - код 4489 - 2 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338281
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B262 - портокалова
  Код B262 - портокалова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Блуза - код 2535
  Блуза - код 2535
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Разкроена дамска пола в червено - код 7400
  Сукња - код 7400 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2101 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 1294 - капучино
  Фустан - код 1294 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 2190 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Маица - код 2264 - бело
  Маица - код 2264 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамски комплект тениска и панталон в черно - код 5758
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71