-61%

Фустан - код 4489 - 3 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338296
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Разкроена дамска пола в червено - код 7400
  Сукња - код 7400 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза с ефектни ръкави в цвят пудра - код 3299
  Блуза - код 3299 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Дамска тениска в светлосиньо с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски топ с ефектно деколте в оранжево - код 1259
  Топ - код 1259
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Јакна - код 9197 - бела
  Јакна - код 9197 - бела
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Ежедневен сет тениска и пола в бяло и сиво- код 840
  Комплет - код 840 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Дамски спортен сет в розово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 10. Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Блуза - код 2899 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.188,71