-61%

Фустан - код 4489 - 4 - црна - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338311
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Фустан - код 1039 - 4 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Дамски сет потник и къси панталонки плетиво в лилаво - 10055
  Код 10055 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 4459 - бело
  Маица - код 4459 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 4375 - бело
  Маица - код 4375 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 129 - небесно сина
  Фустан - код 129 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Ефектен дамски топ в бежово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамски топ потник рипс в оранжево с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71