-46%

Фустан - код 4489 - 5 - кремова - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338326
-46%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 3
  Фустан - код 9076 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1679 - 4
  Фустан - код 1679 - 4
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2744 - црна
  Блуза - код 2744 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамска тениска с принт в черно - код 7773 - лице
  Маица - код 7773 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Спортски комплет - код 11627 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 5. Къс дамски топ потник рипс в цвят шампанско - код 2208
  Топ - код 2208 - 3
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Тренерки - код 2524 - црна
  Тренерки - код 2524 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 0981 - капучино
  Блуза - код 0981 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71