-61%

Фустан - код 4489 -1 - небесно сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338251
-61%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2455 - 3
  Фустан - код 2455 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2455 - 1
  Фустан - код 2455 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Атрактивна тениска с принт в розово - код 11721
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Изчистен дамски топ в бяло - код 3183
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Тренерки - код 4306 - црна
  Тренерки - код 4306 - црна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Фустан - код 4545 - црна
  Фустан - код 4545 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Фустан - код 5507
  Фустан - код 5507
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 0177 - борда
  Блуза - код 0177 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 3102 - црна
  Фустан - код 3102 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Фустан - код 3107
  Фустан - код 3107
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71