-63%

Фустан - код 4572 - сина - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
337606
-63%
Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 6166
  Фустан - код 6166
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска тениска с надпис в цвят капучино - код 4078
  Маица - код 4078 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Топ - код 11758 - жолта
  Топ - код 11758 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71