-68%

Фустан - код 5454 - 10 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338656
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Фустан - код 5454 - 7 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Фустан - код 976
  Фустан - код 976
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 3109 - виолетова
  Фустан - код 3109 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 035 -1 - шарена
  Фустан - код 035 -1 - шарена
  Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
 4. Маица - код 5359 - светло сина
  Маица - код 5359 - светло сина
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Кошула - код 5081 - ментол
  Кошула - код 5081 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 888 - зелена
  Јакна - код 888 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Код B28-822 - бело
  Код B28-822 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 4475 - жолта
  Фустан - код 4475 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 5151 - жолта
  Блуза - код 5151 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71