-68%

Фустан - код 5454 - 7 - шарена - Последните парчиња

На залиха
SKU
338221
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Фустан - код 5454 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 238 - темно сива
  Фустан - код 238 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 1193 - бело
  Блуза - код 1193 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Кошула - код 913 - тиркизна
  Кошула - код 913 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2233 - небесно сина
  Фустан - код 2233 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Сако - код 6023 - тиркизна
  Сако - код 6023 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 2457 - циклама
  Фустан - код 2457 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 608 - розова
  Маица - код 608 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Кошула - код 857 - бело
  Кошула - код 857 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71