-68%

Фустан - код 5454 - 8 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338236
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 11794 - црвена
  Фустан - код 11794 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Блуза - код 875 - окер
  Блуза - код 875 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 1236
  Тренерки - код 1236
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 11711 - бела
  Маица - код 11711 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 2065
  Блуза - код 2065
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Спортно долнище в бяло - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71