-68%

Фустан - код 5454 - 9 - шарена - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
338641
-68%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно и бяло - код 0149
  Комплет - код 0149 - 1 - шарена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2149 - розова
  Фустан - код 2149 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски комплект в черно - код 3015
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Тренерки - код 4555
  Тренерки - код 4555
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамска тениска с надпис в цвят капучино - код 4078
  Маица - код 4078 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Бяла тениска с принт - код 11825
  Маица - код 11825 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Спортски комплет - код 0882 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 0882 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Дамски гащеризон рипс в масленозелено - код 6414
  Комбинезон - код 6414 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71