-56%

Фустан - код 5514 - 1 - бело - Последните парчиња

На залиха
SKU
336766
-56%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0060 - бело
  Фустан - код 0060 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 9977 - бело
  Фустан - код 9977 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 794 - бела
  Фустан - код 794 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 802 - бело
  Фустан - код 802 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Кошула - код 6171 - црна
  Кошула - код 6171 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Сако - код 8031 - путер зелена
  Сако - код 8031 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Кардиган - код 7823 - бела
  Кардиган - код 7823 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 8384 - темно сина
  Фустан - код 8384 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код 248 - 3
  Код 248 - 3
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Фустан - код 8877 - 3 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Фустан - код 9910 - виолетова
  Фустан - код 9910 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 9906 - розова
  Блуза - код 9906 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Палто - код 8282
  Палто - код 8282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Комплет - код 6022 - небесно сина
  Комплет - код 6022 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71