-56%

Фустан - код 5514 - 2 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336781
-56%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивен дамски топ плетиво в бяло - код 9909
  Топ - код 9909 - бела
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Елек - код 1618 - 3
  Елек - код 1618 - 3
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Дамски комплект тениска и панталон в бежово - код 5758
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Тренерки - код 9993 - бело
  Тренерки - код 9993 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 9. Дамско боди в тъмносиньо - код 6626
  Боди - код 6626
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71