-60%

Фустан - код 5514 - 3 - бело - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336721
-60%
Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11805 - бело
  Фустан - код 11805 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11795 - бело
  Фустан - код 11795 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 2580 - бело
  Фустан - код 2580 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2766 - бело
  Фустан - код 2766 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4245 - бело
  Блуза - код 4245 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5965 - сиво
  Фустан - код 5965 - сиво
  MKD 869,71
 3. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Тренерки - код 4006 - ментол
  Тренерки - код 4006 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 2267 - бело
  Маица - код 2267 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Кокетна дамска пола на цветя - код 4851 - 3
  Сукња - код 4851 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код 10035 - кафеава
  Код 10035 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 2771
  Блуза - код 2771
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71