-66%

Фустан - код 6364 - кафеава - Последните парчиња

Нема на залиха
SKU
336676
-66%
Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11939 - капучино
  Фустан - код 11939 - капучино
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 0988 - капучино
  Фустан - код 0988 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Елек - код 1308 - 1 - борда
  Елек - код 1308 - 1 - борда
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект потник и панталон в бежово с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 6175 - сиво
  Тренерки - код 6175 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Код 10240
  Код 10240
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Код B262 - портокалова
  Код B262 - портокалова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Атрактивна дамска блуза със светлосини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 11793 - бело
  Маица - код 11793 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71